Jsme připraveni na úspěch! Jdeme s vámi do Fabriky!

4. 9. 2016
492 Zhlédnutí
Petr Kopčil / Šéfredaktor Magazínu Fabrika<br /> Foto: Eliška Bršlicová

Petr Kopčil / Šéfredaktor Magazínu Fabrika
Foto: Eliška Bršlicová

Vítám vás čtenáři na půdě pro Zlín a hrdé obyvatele města Zlína přímo posvátné. Myslím na území „fabriky“, tedy bývalých Baťových závodů, kde aktuálně vznikl i Magazín Fabrika, který právě čtete. A je dobře, že ho čtete!

Přineseme vám každý měsíc aktuální pohled na život aktivních, podnikavých, inspirativních a šťastných lidí, kteří se chtějí podělit o svůj příběh. Můžete tak zrcadlit vaše žití, přemýšlet, inspirovat se a pak především konat. Myšlenka – čin. To je tedy náš záměr a odpověď na otázku, proč Magazín Fabrika vznikl.

Budeme praktickým průvodcem pro všechny, kteří podnikají, nakupují, ale i bydlí v areálu „fabriky“. Dozvíte se o stavebních proměnách, o nových službách, tolik potřebných pro obyvatele. A přirozeně, stejně jako my si neklademe žádné hranice v myšlení, nebudeme se limitovat ani pomyslnou hranicí „fabriky“.

Zlín je dynamické město. Tak, jak nám jej rodina Baťů vytvořila a předala, tak ho my všichni dále tvoříme a žijeme. Ano, každý z nás!

Celý areál je unikátním celkem, který se může zdát tajemným, neprobádaným a nepřístupným místem veřejnosti. Není tomu tak a je to dobře. Stejně jako se areál otevřel světu, otevřete se i vy jemu svou zvědavostí. Nebojte se přijít prozkoumat nové obchody, jen tak se projít a obdivovat nové a staré v harmonii.

A teď na chvíli k samotnému magazínu. Sami vidíte na kvalitě papíru a designu, že toto vše jsou pro nás klíčové věci. A nepolevíme! Touto cestou se bude tvořit i obsah, který budete zde každý měsíc číst, poslouchat a dívat se na něj. A ano, plně využíváme multimediální možnosti, které doba nese. Užijte si to všechno naplno a s radostí! Taková je a bude i dále Fabrika.

Náš záměr naplníme. Bez limitu, předsudků, kdo je malý a kdo velký podnikatel, kdo začíná, kdo to dělá příliš dlouho. Podporujeme startupy, zajímá nás příběh, cesta i cíl. Opět to slovo zdůrazním – inspirace. Děkujeme za spolupráci na obsahu, vaše tipy posílejte e-mailem rovnou do redakce. Děkujeme vám za přízeň a teď už vzhůru do akce!


Více informací:
petr.kopcil@magazinfabrika.cz

Petr Kopčil

šéfredaktor Magazínu Fabrika

Vložte komentář