Jaromír Tichý – GWC Bohemia

6. 10. 2016
1 733 Zhlédnutí
Jaromír Tichý / GWC Bohemia

Jaromír Tichý / GWC Bohemia

Víno jako koníček i byznys, takový je Grand Wine Club (GWC). Společnost GWC Bohemia a.s. má velmi příjemné cíle v oblasti sdružování podnikatelů a vína. Je to společenství lidí, kteří milují víno, kteří se rádi baví, jsou přirozeně společenští, rádi si sdělují, co se jim povedlo a také si rádi pomáhají vzájemně v tom, aby se jim dařily dobré věci. Zní to idealisticky, ale je to tak. Tento nový klub vznikl v Olomouci a jedním z jeho zakladatelů je Jaromír Tichý, který má bohatou podnikatelskou historii.

“Co jsme se naučili před lety, předáváme dál. Líbí se nám franšízový model. Chceme se rozšiřovat nejenom v rámci České republiky, ale i do zahraničí. Příští rok nastartujeme Slovensko a dosti zajímavě to vypadá směrem do Polska. Ale před tímještě Ostrava, Brno, Zlín, Hradec Králové, Praha a další města.”

Na rozdíl od jiných networkingových klubů vás čeká večerní párty s večeří, ochutnávkou vína, prezentací vašich vlastních firem a projektů, setkání se zajímavými lidmi a také vždy s dražbou vína pro konkrétní benefiční cíl. S GWC můžete také cestovat po různých evropských vinařstvích, setkávat se přímo s majiteli vinic, ochutnávat vína přímo od výrobce a udělat si představu o zcela jiné kvalitě. Členství v klubu lze získat teprve po návštěvě ochutnávky, což je velmi sympatické. Navázat přátelství s podnikateli z všemožných oborů je pak skutečně zajímavé, inspirativní a obohacující.


Více informací
www.grandwineclub.cz

Petr Kopčil

šéfredaktor Magazínu Fabrika

Vložte komentář