Jiří Horák – Surface

6. 10. 2016
703 Zhlédnutí
Jiří Horák / Surface

Jiří Horák / Surface

Značka Surface je na trhu od roku 2005 a vznikla v Holešově ze spolku grafiků a programátorů. Dnes vám může pomoci s komplexní grafickou prací pro e-shopy, obalový design, programátorské práce, zajištění tisku až po analytické služby. Pokud hledáte rychle “nálepku”, pak lze využít Surface s.r.o. – fullservisová agentura.

“Asi 2-3 roky předtím jsem uměl programovat v té době funkční weby a bavilo mě to. Během následujícího roku jsem pochopil, že programovat nemohu, jelikož má úroveň není dostačující aktuální kvalitě, kterou chci poskytovat a postupně mě rutinní práce přestala bavit. Následně jsem se spojil s kamarádem grafikem a dalším kamarádem programátorem. Bavilo mě věci domlouvat, vymýšlet a řešit. To byl základ Surface.”

Hlavní náplní Surface s.r.o. je vývoj, tedy programátorské práce a grafické práce spojené s onlinem, ale i tiskovinami. Zde má Surface mnoho let zkušeností a služby dodává jak „klukům, kteří začínají podnikat v garáži“, tak i nadnárodním společnostem, kde je třeba zase jiný přístup. Surface je příklad digitální společnosti, která může několik let fungovat online i bez fyzického kontaktu s klientem napříč celou republikou.


Více informací
www.surface.cz

Petr Kopčil

šéfredaktor Magazínu Fabrika

Vložte komentář