Zdeněk Pudil: Stands And Design

3. 9. 2016
775 Zhlédnutí
Zdeněk Pudil / Ředitel Stands And Design

Zdeněk Pudil / Ředitel Stands And Design

Narodil se ve Zlíně, ovšem velkou část života prožil v zahraničí s rodiči a následně i sám při studijních a pracovních cestách. Mimo jiné ve Vídni, Dubaji. Vystudoval pražskou UMPRUM a dle jeho online života na sociálních sítích má rád přírodu, chalupaření, Jean Michaela Jarreho a svou přítelkyni Hanku. Dnes je ředitelem vlastní značky Stands and Design. Ve svém portfoliu má báječné designové produkty, které jsou rozesety u nás i po světě. Jeho zatím nejslavnějším designem je umyvadlo ze syntetického kamene z materiálu HI-macs. Inspiruje se ve sci-fi filmech, fascinuje ho příroda na Zemi i Vesmír jako takový.

“Já vnímám design jako přidanou hodnotu výrobků nebo interiérů, která v sobě obsahuje nějaký autentický nápad svého tvůrce – architekta nebo designéra. Tak, jak to vnímá laická veřejnost.”

Dnes se snaží profilovat především v oboru výstavnictví a oboru veletrhů. Po čase stráveném v brněnském sídle firmy stěhuje pobočku do Zlína, zpět do Baťových závodů. Cítí to jako velkou výzvu a příležitost pro práci i pro osobní život a zázemí rodiny. V říjnu 2016 se mu narodí syn s jeho přítelkyní Hankou a to je jak sám říká, jeho největší dílo.


Více informací:
www.abc.cz/firma/stands-and-design/

 

Petr Kopčil

šéfredaktor Magazínu Fabrika

Vložte komentář