Zuzana Hrabalová – Penzion U Ráztoky

6. 10. 2016
1 567 Zhlédnutí
Zuzana Hrabalová / Penzion U Ráztoky

Zuzana Hrabalová / Penzion U Ráztoky

Penzion U Ráztoky provozuje Zuzana Hrabalová s manželem od roku 2007. Ovšem tento krásný historický objekt vlastní její rodina již od roku 2001, kdy jej koupil její otec a naprosto zásadním způsobem jej zrekonstruoval do současné podoby. Investice byla skutečně obrovská a díky tomu i v okolí vznikl další objekt velkého sportovního hřiště, malý rybník a druhá budova penzionu, kde se připravuje také wellness. Tím ovšem stavební aktivita tatínka nekončí, jednoduše ho baví tento prostor zkrášlovat a rozšiřovat.

“Tento penzion stojí přes sto let, zjišťovala jsem historii tohoto objektu, která sahá do roku 1850, kdy to byl původně mlýn a od roku 1910 se budova změnila na penzion až do dnešní doby a tohoto se snažíme držet.”

Lidé se zde sto let rekreují, relaxují, sportují a především užívají čerstvý horský vzduch Hostýnských hor. Bohužel necitlivé zásahy socialismu a doby popřevratové uštědřily místu velké rány a bylo nutné vše dostat do životaschopné podoby, což se podařilo. Ostatně můžete se o tom v nadcházející podzimní a zimní sezóně přesvědčit sami. Lesy plné hub, hory na všechny strany pro turisty. Pro cyklisty, kteří mají rádi terén pak absolutní ráj. Rodiny s dětmi jsou zde vítány, a když v zimě napadne sníh, je zde hned několik lyžařských středisek. Rodinná atmosféra, teplo dřeva z kamen a tradiční lidová kuchyně.


Více informací
www.penzionuraztoky.cz

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Petr Kopčil

šéfredaktor Magazínu Fabrika

Vložte komentář